Pomocný personál úklidu

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

CTP Invest je největší developerská společnost v České republice. Specializuje se na investiční výstavbu a financování velkých průmyslových objektů určených k pronájmu a na výstavbu prvotřídních kancelářských, víceúčelových a prodejních prostor.

Spielberk Office Centre (www.spielberk.cz ) je kancelářský komplex umístěný lokalitě Brno-střed na ulici Holandská. Patří k nejluxusnějším parkům v Brně díky jeho umístění, exteriérům, interiérům.

Do uvedeného areálu hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Pomocný personál úklidu – OZP

Kvalifikační požadavky: Střední odborné (vyučen)

Pracovní úvazek: HPP

Předpokládaný termín nástupu a lokalita pracoviště: 1.7.2016; Brno, areál Spielberk Office Centre

Minimální pravidelná měsíční odměna: od 11 000 Kč/měsíc

Požadujeme:

  •           výhradně pracovníka OZP
  •           základní zkušenosti z dané oblasti
  •           odpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  •           fyzická zdatnost, odolnost vůči stresu
  •           pouze pro OZP

Náplň práce:

  •           úklid venkovního prostranství areálu
  •           výpomoc při úklidu vnitřních ploch

Nabízíme:

  •           místo výkonu práce Brno
  •          práci v přátelském kolektivu
  •           práci v krásném prostředí
  •           dlouhodobou spolupráci
  •           atraktivní pracovní prostředí
  •           plat dohodou