Naši mílí kolegové,

naše společnost díky Vám patří k velkým zaměstnavatelům. V roce 2016 je nás stabilně více jak 1000 a to je již úctyhodné číslo. Pracujete s námi na různorodých projektech. Od speciálních technických oborů, přes celé spektrum gastronomických funkcí až po poskytování informací řidičům, kde svou prací pomáháte předcházet vzniku nebezpečných dopravních situací a možná jste tím již zachránili nejeden život.

Přesto, že jsem personální agentura, tak náš tým je překvapivě stabilní. Někteří z Vás s námi spolupracují již 11 let od našeho vzniku, jiní se k nám vracíte a rostete s námi.

Každý z Vás je představitelem nějaké jedinečné schopnosti, která je pro pracovní trh a tím i pro naše klienty důležitá. Jsem hrdý na to, že mohu být součástí tak velkého a skvělého týmu.

Máme zde pro vás praktické informace o výpočtu mezd a daní. V části Otevřené dveře máte možnost naplánovat setkání se mnou jako s ředitelem společnosti a časem chystáme speciální bonusový program, který Vám umožní čerpat výhody u našich partnerů nebo se zapojit do systému našeho vzdělávání.

 

S úctou a poděkováním

 

Mgr. Karel Rejman

ředitel společnosti 

 

V této kategorii nejsou žádné články. Jsou-li na stránce zobrazeny podkategorie, mohou obsahovat články.

Copyright © 2018 prilezitosti.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.