OTEVŘENÉ DVEŘE

OTEVŘENÉ DVEŘE

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

 

U nás máte dveře otevřené

 

Každé úterý od 8:00 do 11:00  čtvrtek od 15:00 do 18:00 hodin budu mít vyhrazený čas jen a jen pro Vás, naše kolegy, kteří nás svou prací zastupujete u našich klientů.

V prví řadě je důležité se objednat! Schůzka platí až po mém potvrzení. Může se stát, že se mail od Vás někde zatoulá a já tak nebudu vědět, že přijdete. Potvrzením schůzky dávám najevo, že jsem zprávu od Vás četl a že na Vámi preferovaný čas, již není někdo objednán. Objednávejte se vždy na: k.rejman zavináč  prilezitosti.cz  

Předpokládaný čas na jednu schůzku je cca 30 min. Pokud budete mít pocit, že potřebujete více času, tak mi to prosím sdělte, abych s tím počítal.

Co spolu můžeme například řešit?

  • Vaši spokojenost s prací, kterou pro nás vykonáváte.
  • Vztahy a komunikaci mezi Vámi a naším kolegou koordinátorem projektu, případně Vašimi nadřízenými na pracovišti ze strany klienta atp.
  • Vaše nápady na zlepšení, případně příležitosti pro rozšíření spolupráce u našich klientů. Cokoli, co nám umožní být lepší.
  • To co Vás trápí a nevíte na koho se obrátit, nebo naopak chcete někomu pomoci.

 

Témata, kde Vám budou k dispozici kolegové

Kontrola výpočtu výplat, odpracovaných hodin, různá potvrzení atp. Zde se obraťte na paní Rejmanovou: i.rejmanova zavináč prilezitosti.cz nebo 733 126 905. I zde platí, že je nutné se na osobní návštěvě domluvit. 

 

Něco navíc.

Zejména studentům nebo těm, kteří přemýšlíte o restartu kariéry nabízím kariérové poradenství a konzultace. Přípravu na pohovor, případně jiné téma spojené s Vaším rozvojem nebo řešením aktuální životní situace. To samé platí i pro Vaše rodiné příslušníky a blízké. Opět se nezapomeňte, prosím, objednat.

 

Těším se na Vás

Karel Rejman

ředitel společnosti Lidé a Příležitosti s.r.o. 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2018 prilezitosti.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.