Asistent/ka na recepci

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Pozice je určena pouze pro OZP pracovníky, kteří mohou telefonicky komunikovat a obsluhovat PC.

Pro významného klienta zabývající se službou v oblasti BOZP a PO v Praze 9 – Satalicích hledáme asistentku či asistenta na recepci

Náplň práce:

- telefonická komunikace s klienty

-      výpomoc s poštou (on-line)  a obálkováním

- administrativní podpora oddělení, práce s dokumenty

-   práce s informačním systémem - nutná přesnost + schopnost osvojit si dobrou orientaci v prostředí systému

Očekáváme:

- výborné komunikační schopnosti (kultivovaný ústní a písemný projev)

- chuť učit se novým věcem

- dobrá uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

- práce na částečný úvazek (4 hod. denně)

- příjemný motivovaný kolektiv

- moderně vybavené pracoviště

- nástup od srpna či září 2016

Pracoviště není bezbariérové.