Pracovník dispečinku

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Pro našeho významného klienta poskytovatele asistenčních služeb s největší tradicí v ČR s přímým napojením na mezinárodní sítě prestižních automotoklubů hledáme vhodného kandidáta na pozici organizačního pracovníka silniční asistence.

Vaším úkolem bude:

-                     komunikace se zahraničními centrálami jiných autoklubů

-                     organizování pomoci při odtahu auta, zajištění náhradního vozidla, případného ubytování

Požadujeme:

-                     AJ nebo NJ slovem i písmem (středně pokročilá úroveň)

-                     Dobrá znalost a praxe v užívání MS Office

-                     SŠ vzdělání s maturitou

-                     Komunikativnost

-                     Zvládání stresových situací

-                     Práce v nepřetržitém provozu – 12ti hodinové směny (krátký, dlouhý týden)

 Nabízíme:

-                     Jazykové školení

-                     Finanční bonusy

 Místo výkonu:

-          Praha