Asistent/ka call centra

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Pozice je určena pouze pro OZP pracovníky, kteří mohou telefonicky komunikovat a obsluhovat PC.

Jste komunikativní, máte příjemný hlasový projev a telefonování Vás baví?

Hledáme kolegu či kolegyni pro získání kontaktů pro nabízení HR produktů.

Náplň práce:

-        -  komunikace s klienty, navolávání schůzek

-        -  administrativní podpora oddělení

-        -    práce s dokumenty (tisk, třídění, zakládání)

Očekáváme:

-        -  výborné komunikační schopnosti (kultivovaný ústní a písemný projev)

-        -  chuť učit se novým věcem

-       -   zapálení, soutěživost, ale zároveň i týmového ducha

-       -   dobrá uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

-        -  práce na částečný úvazek

-        -  příjemný motivovaný kolektiv

-        -  moderně vybavené pracoviště

Možnost nástupu a lokalita:

-        -  nástup ihned nebo dle domluvy

-        -  Praha 3, Praha 9 - Satalice

Pracoviště není bezbariérové.